Iza nas su dve decenije agencijskog rada na poslovima osnivanja preduzeća i radnji, knjigovodstva  i  konsaltinga. Agenciju  je osnovao Tomo Vučković, a danas je vodi njegov sin Gradimir, sertifikovani knjigovodja.

Dugogodišnjim profesionalnim radom podigli smo naše usluge na najviši nivo i time postali prepoznatljivi kao jedna od vodećih knjigovodstvenih agencija u regionu.

Ono što nas čini atraktivnim jesu najniže cene knjigovodstvenih usluga, profesionalnost i tačnost u radu. Agencija je spremna da u svakom trenutku obavi sve ono što klijent zahteva, a spada u naš domen poslovanja.

Danas smo kolektiv koji angažuje  20 stalno zaposlenih radnika i  pruža  kontinuirano  usluge za  oko  200 klijenata.

Kancelarija Beograd

Kancelarija Ivanjica

Stručni kadar agencije

 

Knjigovodstvena agencija Beograd - Gradimir Vučković, direktor

Gradimir Vučković, ovlašćeni računovođa – Direktor agencije

Telefon: 063 618 010
Email: gradimir@agencijasip.rs

Knjigovodstvena agencija Beograd - Peđa Vučković, Office manager Beograd

Peđa Vučković, dipl.ing.org.nauka – Office manager Beograd

Telefon: 062 1121 811
Email: pedja@agencijasip.rs

Obračun zarada i ličnih primanja - Goran Jakovljević, knjigovođa

Goran Jakovljević – Knjigovođa, obračun zarada

Email: guco@agencijasip.rs

Računovodstvo - Slađana Petrović, knjigovođa

Slađana Petrović – Knjigovođa

Email: sladjana@agencijasip.rs

Knjigovodstvena agencija MEGA SIP OFFICE Ivanjica - Danka Bešević, knjigovođa

Danka Bešević – Knjigovođa

Email: danka@agencijasip.rs

Boban Kostić - Knjigovođa

Boban Kostić – Knjigovođa

Email: boban@agencijasip.rs

Obračun ličnih dohodaka - Nataša Nenadić, LD administrator

Nataša Nenadić – LD administrator

Email: natasa@agencijasip.rs

Registracija preduzeća i radnji - Tanja Nenadić, Knjigovođa

Tanja Luković – Knjigovođa

Email: tanja@agencijasip.rs

Poreska administracija - Nataša Đokić, knjigovođa

Nataša Đokić – Knjigovođa

Email: natasa@agencijasip.rs

Usluge platnog prometa - Marijana Radulović, knjigovođa

Marijana Radulović – Knjigovođa

Email: marijana@agencijasip.rs

Obračun plata i doprinosa - Dušica Bogdanović, knjigovođa

Dušica Bogdanović – Knjigovođa

Email: marijana@agencijasip.rs

Knjigovodstvene usluge - Snežana Tutunović, knjigovođa

Snežana Tutunović – Knjigovođa

Email: snezana@agencijasip.rs

Knjigovodstvene usluge - Olivera Milutinović, knjigovođa

Olivera Milutinović – Knjigovođa

Email: olivera@agencijasip.rs

Knjigovodstvene usluge - Tatjana Mihajlović, knjigovođa

Tatjana Mihajlović – Knjigovođa

Email: tatjana@agencijasip.rs

Tehnička podrška

Saša Milošević, programer

Saša Milošević – Programer

Email: salem@ms.rs
www.ms.rs

Boris Eftovski, Web dizajner - MikroSvet.Net - Web dizajn i izrada sajtova, SEO optimizacija i pozicioniranje sajtova na pretražicačima

Boris Eftovski – Web dizajner

Email: boris@mikrosvet.net
www.mikrosvet.net