Iza nas su dve decenije agencijskog rada na poslovima osnivanja preduzeća i radnji, knjigovodstva  i  konsaltinga. Agenciju  je osnovao Tomo Vučković, a danas je vodi njegov sin Gradimir, sertifikovani knjigovodja.

Dugogodišnjim profesionalnim radom podigli smo naše usluge na najviši nivo i time postali prepoznatljivi kao jedna od vodećih knjigovodstvenih agencija u regionu.

Ono što nas čini atraktivnim jesu najniže cene knjigovodstvenih usluga, profesionalnost i tačnost u radu. Agencija je spremna da u svakom trenutku obavi sve ono što klijent zahteva, a spada u naš domen poslovanja.

Danas smo kolektiv koji angažuje  20 stalno zaposlenih radnika i  pruža  kontinuirano  usluge za  oko  200 klijenata.

Kancelarija Beograd

Kancelarija Ivanjica

Stručni kadar agencije

Peđa Vučković, dipl.ing.org.nauka – Direktor

Telefon: 062 1121 811
Email: pedja@agencijasip.rs

Gradimir Vučković, ovlašćeni računovođa – Office manager Beograd

Telefon: 063 618 010
Email: gradimir@agencijasip.rs

Olivera Milutinović – Administrator opštih poslova

Email: olivera@agencijasip.rs

Goran Jakovljević – Administrator obračuna ličnih dohodaka

Email: guco@agencijasip.rs

Nataša Nenadić – Administrator obračuna ličnih dohodaka

Email: natasa@agencijasip.rs

Slađana Petrović – Knjigovođa

Email: sladjana@agencijasip.rs

Danka Jovanović – Knjigovođa

Email: danka@agencijasip.rs

Boban Kostić – Knjigovođa

Email: boban@agencijasip.rs

Tanja Luković – Knjigovođa

Email: tanja@agencijasip.rs

Marijana Radulović – Knjigovođa

Email: marijana@agencijasip.rs

Dušica Bogdanović – Knjigovođa

Email: marijana@agencijasip.rs

Snežana Tutunović – Knjigovođa

Email: snezana@agencijasip.rs

Tatjana Mihajlović – Knjigovođa

Email: tatjana@agencijasip.rs

Predrag Trnavac – Knjigovođa

Email: predrag@agencijasip.rs

Kosana Kaplanović – Knjigovođa

Email: kosana@agencijasip.rs

Hristina Kostić – Knjigovođa

Email: hristina@agencijasip.rs

Bojana Komadinić – Knjigovođa

Email: bojana@agencijasip.rs

Jelena Milovanović – Knjigovođa – pripravnik

Email: jelena@agencijasip.rs

Tehnička podrška

Saša Milošević – Programer

Email: salem@ms.rs
www.ms.rs

Boris Eftovski – Web dizajner

Email: boris@mikrosvet.net
www.mikrosvet.net