KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA

/KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA
KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA2019-03-10T14:29:02+02:00

Iza nas su dve decenije agencijskog rada na poslovima osnivanja preduzeća i radnji, knjigovodstva  i  konsaltinga. Agenciju  je osnovao Tomo Vučković, a danas je vodi njegov sin Gradimir, sertifikovani knjigovodja.

Dugogodišnjim profesionalnim radom podigli smo naše usluge na najviši nivo i time postali prepoznatljivi kao jedna od vodećih knjigovodstvenih agencija u regionu.

Ono što nas čini atraktivnim jesu najniže cene knjigovodstvenih usluga, profesionalnost i tačnost u radu. Agencija je spremna da u svakom trenutku obavi sve ono što klijent zahteva, a spada u naš domen poslovanja.

Danas smo kolektiv koji angažuje  20 stalno zaposlenih radnika i  pruža  kontinuirano  usluge za  oko  200 klijenata.

Kancelarija Beograd

Kancelarija Ivanjica

Stručni kadar agencije

Knjigovodstvena agencija Beograd - Peđa Vučković, Office manager Beograd

Peđa Vučković, dipl.ing.org.nauka – Direktor

Telefon: 062 1121 811
Email: pedja@agencijasip.rs

Knjigovodstvena agencija Beograd - Gradimir Vučković, direktor

Gradimir Vučković, ovlašćeni računovođa – Office manager Beograd

Telefon: 063 618 010
Email: gradimir@agencijasip.rs

Olivera Milutinović – Poslovni sekretar

Email: olivera@agencijasip.rs

Knjigovodstvena agencija Mega Sip Office - Goran Jakovljevic

Goran Jakovljević – Administrator obračuna ličnih dohodaka

Email: guco@agencijasip.rs

Nataša Nenadić – Administrator obračuna ličnih dohodaka

Email: natasa@agencijasip.rs

Verica Tutunović – Administrator obračuna ličnih dohodaka

Email: verica@agencijasip.rs

Slađana Petrović – Knjigovođa

Email: sladjana@agencijasip.rs

Knjigovodstvena agencija MEGA SIP OFFICE Ivanjica - Danka Bešević, knjigovođa

Danka Jovanović – Knjigovođa

Email: danka@agencijasip.rs

Boban Kostić – Knjigovođa

Email: boban@agencijasip.rs

Tanja Luković – Knjigovođa

Email: tanja@agencijasip.rs

Usluge platnog prometa - Marijana Radulović, knjigovođa

Marijana Radulović – Knjigovođa

Email: marijana@agencijasip.rs

Obračun plata i doprinosa - Dušica Bogdanović, knjigovođa

Dušica Bogdanović – Knjigovođa

Email: marijana@agencijasip.rs

Snežana Tutunović – Knjigovođa

Email: snezana@agencijasip.rs

Knjigovodstvene usluge - Predrag Trnavac, knjigovođa

Predrag Trnavac – Knjigovođa

Email: predrag@agencijasip.rs

Knjigovodstvene usluge - Kosana Kaplanović, knjigovođa

Kosana Kaplanović – Knjigovođa

Email: kosana@agencijasip.rs

Biljana Luković – Knjigovođa

Email: biljana@agencijasip.rs

Knjigovodstvene usluge - Jelena Milovanović, knjigovođa - pripravnik

Jelena Milovanović – Knjigovođa – pripravnik

Email: jelena@agencijasip.rs

Ivana Damljanović – Knjigovođa – pripravnik

Email: ivana@agencijasip.rs

Tehnička podrška

Saša Milošević, programer

Saša Milošević – Programer

Email: salem@ms.rs
www.ms.rs

Boris Eftovski, Web dizajner - MikroSvet.Net - Web dizajn i izrada sajtova, SEO optimizacija i pozicioniranje sajtova na pretražicačima

Boris Eftovski – Web dizajner

Email: boris@mikrosvet.net
www.mikrosvet.net